< powrót do listy

LeSpa

Marka LeSpa – luksusowy salon kosmetyki, odnowy biologicznej i medycyny estetycznej. Na mapie Warszawy od 1997 roku. W związku ze zmianą właściciela agencja Adbirds została zaproszona do udziału w procesie wizualnej regeneracji marki.

galeria projektu

Design dla marek ekskluzywnych to duże wyzwanie. Projektuje się bowiem dla najbardziej wymagających odbiorców - dobrze zorientowanych w najnowszych trendach, stylach, koncepcjach. Osób, które doskonale znają jakość i elegancję podobnych marek i miejsc w Paryżu czy Londynie. W przypadku takim, jak salon, trzeba też wczuć się w atmosferę miejsca – a nawet w pewnym sensie umieć ją przewidzieć na podstawie planów i wyobrażeń twórców salonu i jego oferty. W kwestii LeSpa było to o tyle istotne, o ile salon przechodził strategiczne przeobrażenie – w warstwie aranżacji wnętrza, poziomu świadczonych usług i stosowanych technologii.

Agencja Adbirds zaproponowała rozwiązania graficzne dostosowane do tego przeobrażenia i planowanego efektu. Stworzyliśmy nowe logo LeSpa wraz z kompletem materiałów identyfikacji wizualnej (w tym wizytówki, katalogi, wzory zaproszeń i voucherów, projekty haftów na ręcznikach i szlafrokach).

Wizytówki, katalogi, zaproszenia i vouchery zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów papierniczych. Logotyp spa został wykonany na większości akcydensów metodą hot stampingu ze srebrnym wykończeniem, idealnie wpasowującym się w nowy image salonu.

 

Jesteśmy autorami projektów kluczowych elementów dekoracyjnych identyfikacji przestrzennej na zewnątrz i wewnątrz. Wśród nich znalazły się m.in. markizy i flagi.

Odpowiadamy również za koncepcję i projekt strony www - przeprowadziliśmy złożony proces jej realizacji technicznej. Złożonej przede wszystkim dlatego, że połączenie zachęcającej, marketingowej treści ze specjalistycznymi opisami kompetencji i technologii wymagało harmonijnej formy, która godziłaby potrzebę uwodzenia odbiorców urodą z potrzebą informowania ich o merytorycznych przewagach LeSpa.

Efekty naszej pracy i nowe oblicze LeSpa można oglądać w internecie na www.lespa.pl i w Warszawie na Mokotowskiej 55.