< powrót do listy

Apothic

Co można powiedzieć o winie Apothic?

Połączone szczepy Zinfandel, Syrah, Cabernet Sauvignon i Merlot, tworzą zniewalającą mieszankę wina Apothic Red. Wino ujawnia te intensywne owocowe aromaty z odczuwalną pikanterią Zinfandel, delikatnością Merlot i posmakiem borówki z Syrah. Smak dopełniają nuty wanilii, kawy mokka i dębu. Luksusowe z aksamitnymi taninami oraz długim zakończeniem, utrzymującym intrygujący smak mieszanki czerwonych winogron.

galeria projektu

Wyzwanie

Przed agencją Adbirds stanęło nie lada wyzwanie, zaprojektowanie i stworzenie świątecznego welcome packa, który miał oddawać charakter wina. Czasu było bardzo niewiele, więc musieliśmy oprzeć się na istniejących na rynku rozwiązaniach. Podstawą do naszego projektu było zwykłe pudełko z klapką ze zwykłej sklejki, dostępne w każdym sklepie winiarskim. Jest surowe, szorstkie, gdzieniegdzie wystają drzazgi. Krótko mówiąc w żaden sposób nie pasowało do wina.

Efekt

Oto co zrobiliśmy: Pudełko zostało oszlifowane i wypolerowane, następnie proszkowo zostało pokryte kilkoma warstwami farby, która sprawiła że uzyskaliśmy elegancką powierzchnię. Była to jednak po prostu ładna, czarna skrzynka.

Efekt osiągnęliśmy gdy laserowo wycięliśmy w wieczku logo Apothic - przez które prześwitywało wnętrze pudełka ze specjalną wypraską owiniętą czerwonym pergaminem. Efekt osiągnięty w 100%